Byty a prostory - Bytová jednotka č. 15


PRODÁNO
Byt 15 (295x200)
Cena: 0 Kč
Dispozice:
2+kk
Velikost:
50 m2
Výtah:
ano
Sklep:
ne
Balkón:
ne
Mezonet:
ne
Parkovací stání:
ne
K rekonstrukci:
ne
Podlaží:
4. patro

Nový půdní byt dispozičně řešený jako 2+kk. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Světlá ložnice, koupelna se sprchovým koutem. Celková podlahová plocha bytu 50,68 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Dům prochází kompletní rekonstrukcí. Bytová jednotka je situovaná do ulice Kroftova.

Vybavení:
Fotogalerie

Genius loci

Smíchov, byl vždy považován za dělnickou čtvrť, plnou průmyslových objektů a továren. V součastné době se průmyslový Smíchov přetváří na moderní čtvrť, která poskytuje svým občanům veškerý komfort. Z průmyslové doby zde zůstala řada objektů, které se modernizují a zanechávají genius loci této části Prahy.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

Smíchov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou školy i školky pro vaše děti. Veškeré banky, úřady a obchody naleznete v docházkové vzdálenosti. Divadla, kina a muzea nabízí zajímavé programy pro volný čas.

Okolí domu Kroftova 8 Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové a nebytové prostory v cihlovém domě. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. V suterénu domu se nachází nebytové prostory, vhodné pro komerční využití.

Byty na prodej Byty na prodej

Kroftova 8, Praha 5
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání