Petřín


Petřín nejvyhledávanějším místem všech zamilovaných. Rozprostírá se zde rozsáhlý komplex zahrad, které lakájí k procházkám a odpočinku. K nejvyhledávanějším místů Petřína jistě patří Petřínská rozhledna, ze které máte matičku Prahu jak na dlani. Z rozhledny se vám otevře úžasný pohled na Malou Stranu, Staré Město, Vyšehrad, Smíchov, ale i na periférii města. Zpátky do dětství nás přenese Zrcadlové bludiště. Při putování po Petříně zavítáme do nejkrásnější zahrady "Růžový sad", která je osázena dvanácti tisíci růžemi. Sochu českého básníka Karla Hynka Máchy a mnoho dalších soch nalezneme v zahradě Nebozízek, která sousedí se zahradami, jako je Lobkovická, Vratislavská, Velká Strahovská zahrada a Vrtbovská zahrada.

Fotogalerie

Genius loci

Smíchov, byl vždy považován za dělnickou čtvrť, plnou průmyslových objektů a továren. V součastné době se průmyslový Smíchov přetváří na moderní čtvrť, která poskytuje svým občanům veškerý komfort. Z průmyslové doby zde zůstala řada objektů, které se modernizují a zanechávají genius loci této části Prahy.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

Smíchov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou školy i školky pro vaše děti. Veškeré banky, úřady a obchody naleznete v docházkové vzdálenosti. Divadla, kina a muzea nabízí zajímavé programy pro volný čas.

Okolí domu Kroftova 8 Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové a nebytové prostory v cihlovém domě. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. V suterénu domu se nachází nebytové prostory, vhodné pro komerční využití.

Byty na prodej Byty na prodej

Kroftova 8, Praha 5
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání