Kinského sady


Kinského sady nacházející se ve spodní části Petřína. Jedná se o rozlehlou zahradu s pozoruhodnými stavbami, která v poslední době prošla modernizací. Významnou stavbou v zahradě je Letohrádek Kinských. Nesmím opomenout dřevěný kostelíček svatého Michala z 18. století. Dále je v zahradě umístěn pomník slavné české herečky Hany Kvapilové a také dřevěná moravská zvonice. V zahradě jsou také dvě romantická jezírka s barokní sochou Herkula a lachtana.

Fotogalerie

Genius loci

Smíchov, byl vždy považován za dělnickou čtvrť, plnou průmyslových objektů a továren. V součastné době se průmyslový Smíchov přetváří na moderní čtvrť, která poskytuje svým občanům veškerý komfort. Z průmyslové doby zde zůstala řada objektů, které se modernizují a zanechávají genius loci této části Prahy.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

Smíchov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou školy i školky pro vaše děti. Veškeré banky, úřady a obchody naleznete v docházkové vzdálenosti. Divadla, kina a muzea nabízí zajímavé programy pro volný čas.

Okolí domu Kroftova 8 Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové a nebytové prostory v cihlovém domě. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. V suterénu domu se nachází nebytové prostory, vhodné pro komerční využití.

Byty na prodej Byty na prodej

Kroftova 8, Praha 5