Banky


V okolí domu máme k dispozici všechny významné banky (Česká spořitelna, Komerční banky UniCredit Bank, Oberbank, Generali) Dostatek bankomatů. Mnoho zástupců pojištoven.

Komerční banka, a.s.

logoKB (2) (110x53)
Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Nabízí depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví.

Česká spořitelna, a.s.

30-1-ceska-sporitelna (110x55)
Banka poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

unicredit (1) (100x23)
Banka poskytuje všechny druhy bankovních služeb v tuzemském i zahraničním styku a poradenství.

Generali a.s.

logo_generali (1) (120x39)
Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem.

Oberbank a.s.

oberbank (1) (120x31)
Nezávislá, dynamická banka v srdci Evropy se sídlem v Linci.

Mapa okolí

Genius loci

Smíchov, byl vždy považován za dělnickou čtvrť, plnou průmyslových objektů a továren. V součastné době se průmyslový Smíchov přetváří na moderní čtvrť, která poskytuje svým občanům veškerý komfort. Z průmyslové doby zde zůstala řada objektů, které se modernizují a zanechávají genius loci této části Prahy.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

Smíchov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou školy i školky pro vaše děti. Veškeré banky, úřady a obchody naleznete v docházkové vzdálenosti. Divadla, kina a muzea nabízí zajímavé programy pro volný čas.

Okolí domu Kroftova 8 Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové a nebytové prostory v cihlovém domě. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. V suterénu domu se nachází nebytové prostory, vhodné pro komerční využití.

Byty na prodej Byty na prodej

Kroftova 8, Praha 5