Byty a prostory - Bytová jednotka č. 13


PRODÁNO
Byt 13 (295x200)
Cena: 0 Kč
Dispozice:
2+kk
Velikost:
45 m2
Výtah:
ano
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Mezonet:
ne
Parkovací stání:
ne
K rekonstrukci:
ne
Podlaží:
4. patro

Půdní byt ve čtvrtém patře cihlového domu dispozičně řešený jako 2+kk. Celková podlahová plocha 45,19 m2. Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 2+kk. Prostorné pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se vstupem na balkón, koupelna se sprchovým koutem. K bytové jednotce náleží sklepní kóje.

Vybavení:
Fotogalerie

Genius loci

Smíchov, byl vždy považován za dělnickou čtvrť, plnou průmyslových objektů a továren. V součastné době se průmyslový Smíchov přetváří na moderní čtvrť, která poskytuje svým občanům veškerý komfort. Z průmyslové doby zde zůstala řada objektů, které se modernizují a zanechávají genius loci této části Prahy.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

Smíchov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou školy i školky pro vaše děti. Veškeré banky, úřady a obchody naleznete v docházkové vzdálenosti. Divadla, kina a muzea nabízí zajímavé programy pro volný čas.

Okolí domu Kroftova 8 Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové a nebytové prostory v cihlovém domě. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. V suterénu domu se nachází nebytové prostory, vhodné pro komerční využití.

Byty na prodej Byty na prodej

Kroftova 8, Praha 5